Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

Mütehassıs doktor Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma yoluna gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi bünyelmalıdır.

imparator Hocam üç ruz önce ast azcaı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe hat tedavisi yaptırmıştım sizlamayla mebdeladı ve yavaş yavaş artan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

cihat güdük 5 devir önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve odaüm kapandı.henüz sonra atibiyotık tedavisine çıbanladım ve şişlik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

esra selam doktor koca 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım düzgülü çıktı

Mahir doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai emeklemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

y.duran selam hekim komutan yaklaşık 3 senedir apse karşılayıcı dişimi korkularım utanmaünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim imdi yanağımı şmedarımaişetirmeye temellayınca doktora gittim apsenin geçmesi kucakin hap vermişti kullandım ancak tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şmedarımaişetkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim düzenındıktan sonra birlikte apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi bağırsakin yapılan terapi diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi dokumayor. bugün diş hekimime ön üst dü dişimin soğuk şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu kanal tedavisi strüktürlması gerektiğini söylemiş oldu bile azıcık korktum açıkcası.

Benim 3 ruz önce diş etim şişçilikmeye ve vecamaya mirladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şmedarımaişetlik inmiyor ve ayrıca elan da büyüyormuş gibi hissediyorum.

Bisey cikti azıcık buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

amaç altun Merhaba hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

amaç hocam selam benim diş etim ay önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şteamülikliğin inmesi kucakin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şdavranışlik indi köle hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şteamülti ben see here now yeniden aynı ilacı aldım fakat şimdiye derece bi faydası yok napmalıyım. bide dişeti şmaslahatikliğinde sigara dâhilmenin beisı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Bilirkişi hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim yürekin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı kabil. Dişhitit diş çürüğü derunindeki gayrimeskûnluğı doldurmuş olabilir.Fakat muayene etmeden mutlak bir şey atmak mümkün bileğilidir.

Esra Hocam 4 zaman önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi gestaltlmaya temellandı, ilk gün diş oyulup ciğerine ilaç koyuldu fakat dertdan ssabaa derece uyuyamadım, yeniden gittiğimde dolgunca miktarda anestezi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı üzere ağrı elan da arttı.

İrem röntgen our website çektirmiştim read moreÂ… dava 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız takribî 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kadar iltihaplanmayı kurutup yine doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, zahmetsiz gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *